Yaklaşan Teknoloji Fuarları (2015 Yaz)

Yazın gelmesiyle birlikte teknoloji fuarlarının sayısı da oldukça azaldı. Haziran ayından sonra teknoloji fuarları maalesef yaz sezonu için kapılarını kapatıyor. Sizin için yaz sezonundaki teknoloji fuarlarını derledik:

Time Techno Show(03.06.2015 – 07.06.2015)

Bu sene Yeşiköy CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek Time Techno Show telekomünikasyon, eğlence araçları, medya ve internet sektörlerinin devlerini bir araya getiriyor.  İstanbul Fuarcılık A.Ş tarafından organize edilen ve B2B tarzı işverenlerle konuşma imkanı bulabileceğiniz bu etkinlikte mutlaka yerinizi alın!

3D PRINT EXPO TURKEY  (12.06.2015-14.06.2015)

fuar 1

3D Baskı teknolojisi uzun yıllardan beri aramızda. Fakat yakın zamanda 3D baskı alanında büyük gelişmeler oldu. Otomotiv, yapı ve makine gibi birçok sanayinde sıklıkla kullanılan bu teknoloji evlerimize kadar girdi. Bütçeye uygun fiyatlar sunan bu muhteşem teknolojiyle hayallerinizi gerçeğe çevirmeniz artık mümkün!

Sene içinde ikinci kez olan bu fuar bu sefer kapılarını Harbiye Kültür Merkezi’nde açıyor. Ücretsiz davetiyenizi www.demosfuar.com.tr adresinden alabilirsiniz!

Like

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir