Yaklaşan Teknoloji Fuarları (Nisan 2015)

PACK-IST 2015 (02.04.2015-05.04.2015)

Ambalajlama işi ne kadar    basit gözükse de söz konusu insan değil otomasyon olunca, arka planda gerçekleşen büyük yatırımlar ve büyük teknolojiler ortaya çıkıyor. Belirlenen yarıçapa göre tonlarca çimento paketlerini dairesel şekilde dolaşarak saran robotlar, saniyede yüzlerce, binlerce hap paketleyen makineler, deney tüpü gibi olan plastikleri basınçlı sıcak hava püskürterek balon gibi şişirip kalıba oturtan, böylelikle içecek şişesini üreten makineler ve bunlar gibi birçok teknoloji PACK-IST 2015 fuarında olacak.

fuarres1   fuarres3   fuarres2

PACK-IST Ambalaj Fuarı başta gıda sektörü olmak üzere, deterjan-kozmetik-temizlik sektörleri, beyaz eşya ve yan sanayi, kimya-boya-ilaç sektörleri, tıbbi malzeme sektörü, tekstil sektörü ve yapı elemanları sektörü temsilcilerinden oluşan 5 binden fazla ziyaretçiyi sektörün dev firmalarıyla buluşturuyor. Ücretsiz davetiyenizi “www.pack-ist.com” adresinden almayı unutmayın!

KONELEX 2015 (30.04.2015-03.05.2015)

konelex15_200x80_pano_tr_ing.indd

KONELEX fuarı bu yıl Konya’da gerçekleşecek olup elektrik ve elektronik, enerji ve güç sistemleri , fabrika otomasyonu, kalite kontrol ve test enstrümanları sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmektedir. 4 gün sürecek bu fuar, Konya’da yaşayanların veya Konya’dan geçecek olanların mutlaka ziyaret etmesi gereken ve dünya genelinde ziyaretçisi bulunan fuarlardan biri. “www.konelexfuari.com” adresinden katılım formunuzu doldurabilirsiniz.

 

Like

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir