Yaklaşan Teknoloji Fuarları

Yaklaşan Teknoloji Fuarları

World of Industry ’15 fuarları TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde tüm hızıyla devam ediyor. Geçen ay gerçekleşen WIN Metal Working ve WIN Metal Welding fuarlarından sonra bu ay otomasyon, elektronik gibi büyük alanlardaki teknolojinin liderleri de WIN fuarlarında buluşuyor.

WIN Otomasyon ’15  (19.03.2015 – 22.03.2015)

winimage2

Türk endüstrisinin merakla takip ettiği otomasyon fuarı Mart ayında kapılarını açıyor.  Otomasyondaki yeniliklere dair birçok bilgi edinebileceğiniz, şirket sahipleriyle görüşme imkânı yakalayabileceğiniz, otomasyona yönelik sunumlarla ve uygulamalarla kendinizi geliştirebileceğiniz bu muhteşem fuarı mutlaka ziyaret etmelisiniz!

WIN Electrotech ’15   (19.03.2015 – 22.03.2015)

winimage3

WIN Electrotech fuarında, elektrik ve elektronik sektörünün önde gelen liderleri hünerlerini sergiliyor. Türk endüstrisinin en başarılı fuarlarından biri olan WIN Electrotech, mutlaka ziyaret edilmesi gereken fuarlardan biri.

WIN HYDRAULIC & PNEUMATIC’ 15 (19.03.2015 – 22.03.2015)

winimage4

Hidrolik ve pnömatik terimleri çoğumuzun bilmediği, fakat endüstride çok önemli yer tutan teknolojilerdir. Kısaca bahsedecek olursak:

Hidrolik teknolojisi, sıvıların mekanik özelliklerinden faydalanarak üretilmiş motora alternatif bir teknolojidir. Pnömatik teknolojisi ise güç ve kuvvet ihtiyacını karşılamak için sıvıların yerine basınçlı hava kullanır.

Peki, neden motor teknolojileri dururken, endüstride hidrolik ve pnömatik teknolojileri kullanılıyor?

Çünkü endüstride motor kullanmak hem çok maliyetli, hem de enerji tasarrufu çok düşüktür. Hidrolik ve pnömatik teknolojileri ise alış maliyeti ve enerji harcama miktarını büyük miktarda azaltıp, cepte ve tüketimde büyük kazanç sağlayabiliyor.

Sektörün liderlerinin yer alacağı Uluslararası Akışkan Gücü Teknoloji Fuarına siz de davetlisiniz!

WIN MATERIALS HANDLING’ 15 (19.03.2015 – 22.03.2015)

winimage5

Taşıma, depolama gibi işlemler görüldüğü kadar basit değil. Gelişen teknolojiyle beraber bu alanlarda optimizasyon için birçok alternatif üretiyor. Devasa yapıları görünce tanıyabileceğiniz Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Fuarı, WIN fuarlarının ziyaret edilmesi gereken görkemli yerlerinden biri.

LABTEKMED EURASIA (26.03.2015 – 29.03.2015)

 fuarimage6Elektronik bölümü okuyan öğrencilerin Tıp Elektroniği gibi alternatifleri de mevcut. Tıp alanındaki teknolojiyi merak edip takip etmek isteyenler 26-29 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ni ziyaret edebilirler.

Fuarların tümü ücretsizdir ve fuar alanındaki formu doldurarak istediğiniz fuarı dolaşabilirsiniz.

İyi Fuarlar!

Like

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir