Yaklaşan Teknoloji Fuarları

3D PRINT EXPO TURKEY  (12.02.2015- 15.02.2015)

fuar 1

3D Baskı teknolojisi uzun yıllardan beri aramızda. Fakat yakın zamanda 3D baskı alanında büyük gelişmeler oldu. Otomotiv, yapı ve makine gibi birçok sanayinde sıklıkla kullanılan bu teknoloji evlerimize kadar girdi. Bütçeye uygun fiyatlar sunan bu muhteşem teknolojiyle hayallerinizi gerçeğe çevirmeniz artık mümkün!

Ücretsiz davetiyenizi www.demosfuar.com.tr adresinden alabilirsiniz!

 

 

WIN Fuarları (Metal Working’15 – WIN Welding ’15 ) (12.02.2015 – 15.02.2015)

fuar 3fuar 2fuar 4

WIN ( World of Industry ) fuarları adından da anlaşılacağı üzere uluslararası alanda ün salmış en iyi teknoloji fuarlarından biri. Birçok ülkenin katılımıyla gerçekleşen bu fuar bizlere endüstrideki en yeni teknolojileri sunuyor. Aynı zamanda endüstrideki güncel yatırım olanaklarını da yakından takip edebiliyorsunuz.  Elektronik, otomasyon ve metal işleme teknolojilerinin tümünü göreceğiniz, dolaşmayı bir günde bitiremeyeceğiniz kadar büyük bu etkinliği asla kaçırmayın!

Ücretsiz davetiyenizi www.win-fair.com adresinden alabilirsiniz!

Yaratıcı Endüstriler ve Gelişen Teknolojiler Fuarı & Tasarım Konferansları (19.02.2015 – 21.02.2015)

fuar 5fuar 6fuar 7

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan bu etkinlik inovatif tasarımları, yeni teknolojileri ve yaratıcı fikirleri katılımcılara sunuyor. Bu etkinlik aynı zamanda b2b (business to business) olması dolayısıyla Türkiye’de bir ilk! Yenilikleri görmenin yanında yeni iş birliktelikleri de sağlanıyor. Ücretsiz ve herkese açık olan “Bir Tasarım Bir Kahve” temalı sohbetler ile tasarımcılar ve pazarlama yöneticileri bir araya gelip sektörün dinamiklerini tartışıyor. Teknoloji devlerinin buluşacağı bu fuarda siz de yerinizi alın!

Biletinizi alldesignistanbul.com adresinden satın alabilirsiniz!

Like

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir