Taverna’da Bu Hafta: Örümcek İstilası!

tavernbrawl

Geçtiğimiz hafta Hearthstone’a gelen Tavern Brawl oyun modundan bahsetmiş ve her hafta kuralların değişeceğini söylemiştik. İlk hafta Ragnaros ve Nefarian’ın destansı savaşına yer veren Taverna’da geçtiğimiz hafta da Maymun Kralı Mukla’nın yaş günü kutlanmıştı. Bu hafta ise ufak bir afet durumu, örümcek istilası var. Ama korkmayın, bu Taverna’nın kapatıldığı anlamına gelmiyor. Sadece her yerde örümcekler var. Destenizde bile!

Bu haftanın kuralı oyun içerisinde bulunan Webspinner kartı temel alınarak hazırlanmış. Taverna’ya girerken 9 kahramanımızdan birini seçerek oyuna başlıyoruz. Herhangi bir deste hazırlama işlemine girmeden kendimizi Taverna’da buluyoruz. Destemizde 23 tane Webspinner ve 7 tane de kahramanımıza uygun rastgele büyü kartı var. Webspinner kartının özelliği öldüğü zaman elinize Beast yani “Hayvan” türünde rastgele bir kart veriyor. Kısaca destede neler olabileceğini ve elinize Webspinner’lardan neler geleceğini bilmediğinizden kazanmak için sadece elinizdeki kartlarla küçük stratejiler geliştirmeniz ve biraz da şansınıza güvenmeniz gerekiyor.

Yine ilk galibiyetinizin bir klasik kart paketiyle ödüllendirileceği Taverna’da hemen yerinizi alın ve eğlencenin tadını çıkarın!

Webspinner ölünce elinize yine bir Webspinner gelebiliyor. WEBSPINNERCEPTION!

Webspinner ölünce elinize yine bir Webspinner gelebiliyor. WEBSPINNERCEPTION!

Like

Metehan Gültekin

Oyun aşığı.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir