Taverna’da Bu Hafta: Büyük Sihirdar Rekabeti!

tavernbrawlİki haftadır bahsettiğimiz gibi Hearthstone; Tavern Brawl modu ile her hafta farklı etkinlikler yaparak oyunculara uzun soluklu ve eğlenceli zamanlar geçirmeyi planlıyor diyebiliriz. Daha önce de dediğimiz gibi kurallar bu hafta da değişti. İlk haftalarda Ragnaros ve Nefarian’ın savaşı, Kral Mukla’nın doğum günü ve Örümcek İstilası gibi etkinliklere ev sahipliği yapan Taverna bu haftada tüm Sihirdar’larının katılacağı büyük bir rekabete ev sahipliği yapıyor. Bu etkinliğe katılma koşulu ise çok basit! Kendinize güvenin yeter.

Etkinliğe kendi kartlarınızdan oluşturduğunuz deste ile katılıyorsunuz. Fakat destelerinizdeki kartlar bu sefer için biraz daha değerli. Çünkü oynadığınız her büyü kartı için, kartınızın manasına eşdeğer rastgele bir minyon arenaya çağrılıyor. Bu etkinlikte başarılı olabilmek için destenizi hazırlarken rakibinizin büyü kartları oynamasını engelleyebilecek kartlar seçmenizi tavsiye ederim. Çünkü rakibinizin oynayamadığı her büyü kartı sizin için bir adım önde olmak demek.

Geçen haftalardaki gibi bu haftada da alacağınız ilk galibiyete bir klasik kart ödülü veren etkinliğe katılmak için bir an önce Taverna’da yerinizi alın derim!

Like

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir