Nexus Arıyor! Cevaplayacak mısın?

222

Yine bir Blizzard haberi ve yine ben. Geçtiğimiz haftalarda Heroes of the Storm oyununu betasından itibaren tanıtmış, hatta kendi tecrübelerimize dayanarak rehberini dahi yazmıştık. Şimdi ise o oyunun resmi sürümünün piyasaya sürülme, yani betasının sona ermesi zamanı.

NexusCallingBlizzard “The Calling” isimli bir etkinlikle oyunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve oyuncularının da bu etkinliğin bir parçası olmasını istiyor. Buraya tıklayarak Blizzard’ın etkinlik için oluşturduğu web sayfasına ulaşabilirsiniz. Yazıyı yazdığım andaki sayaca göre 12 gün 12 saat sonra yani 1 Haziran’da İngiltere, Londra’da gerçekleşecek olan etkinlik için oyuncuların kendi fotoğraflarını yüklemeleri bekleniyor. Anladığım kadarıyla oyunun tüm logosunu oluşturmak için oyuncuların küçük portrelerinden yararlanacaklar. Ben şimdiden kendi portremi oluşturup yerimi de aldım. Bu ufak tahminler ve etkinliğin tanıtım videosu dışında, etkinliğin içeriğine dair herhangi bir bilgi yok, zira Blizzard bu tip konularda baya bir ketum olabiliyor. Tanıtım videosuna da buradan ulaşabilirsiniz.

Yılın bu zamanı Londra da çok güzel olur, şimdi orada olmak vardı. Neyse artık, biz de etkinlik sonrası fotoğraflara bakarak, iç çeke çeke artık beta olmayan Heroes of the Storm’umuzu oynarız.

Like

Metehan Gültekin

Oyun aşığı.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir