Hearthstone 3.1.0.10357 Yama Notları

hearthstone-heroes

Hearthstone bir sezonunu daha bitiriyor ve Ekim ayıyla beraber 19. sezonuna giriyor. Bununla beraber yeni bir yama da biz oyuncularla buluşuyor. Her sezon olduğu gibi yeni kart arkalıkları ile beraber ufak tefek düzeltmeler ve yeni kart animasyonlarının bulunduğu yama notlarını şu şekilde siz okuyucularımıza aktarıyoruz:

 • Exodar isimli kart arkalığı Eylül sezonunda 20. seviye ve yukarısına çıkan oyunculara ödül olarak verildi.

  FHV2S6KHQUFM1440614007699

  Eylül sezonu dereceli ödülü olan Exodus kart arkalığı

 • Power Core isimli diğer bir kart arkalığı ise herhangi bir Hearthstone espor etkinliğine katılan tüm oyunculara dağıtıldı.

  Espor etkinliğine katılım ödülü olan Power Core kart arkalığı

  Espor etkinliğine katılım ödülü olan Power Core kart arkalığı

 • The Grand Tournament yamasıyla ortaya çıkan bir hata, son duello yapılan oyuncunun isminin arkadaş listesinin altında görünmemesi hatası bu yamayla düzeltilmiş. Artık tekrar son rakibimizi arkadaşlarımıza ekleyebiliyoruz.
 • Kart kolleksiyonu arama kutusuna “TGT” ya da “The Grand Tournament” yazmak artık yeni çıkan TGT kartlarını listelememizi sağlayacak.
 • Uzun zamandır oyunda bulunan bir hata da bu yamayla çözülmüş. Artık Mirror Entity gibi bir kartın başka bir kopyasını oluşturan kartlar, golden yani altın olduğu zaman ya da hedef alınan kart ya da kartlar altın olduğu zaman onların golden birer kopyasını oluşturacak.
 • TGT yamasıyla oyunumuza katılan Refreshment Vendor, Sparring Partner, Wilfred Fizzlebang, Fist of Jaraxxus, Icehowl, Crowd Favorite, Aviana ve Rhonin kartlarına da yeni çağırılma efektleri gelmiş. Bu efektleri yazının sonundaki videoyu izleyerek görebilirsiniz.
 • Bir takım ses, görsel ve arabirim hataları da giderilmiş.

Like

Metehan Gültekin

Oyun aşığı.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir