The Big Bang Theory: Star Wars

Untitle222d

Bir Star Wars furyası aldı başını gidiyor bir aydır. Facebook profil fotoğraflarından tutun da BİM’de satılan olan Star Wars ürünlerine, Google’ın çıkardığı “Lightsaber Escape” isimli oyundan tutun da, bağımsız bir yazılımcının yeni filmi henüz görmemiş kişiler için çıkardığı spoiler engelleyici eklentiye kadar inanılmaz bir Star Wars çılgınlığı var her yerde.

The Big Bang Theory de dün akşam yayınladıkları bölümle beraber bu çılgınlıktan nasibini almış oldu. Bölümle ilgili çok spoiler vermek istemediğim için genel olarak bölümle ilgili yorumlarımı aktarmak istiyorum. Açık konuşmak gerekirse bu bölüm Star Wars teması olmasa bile bu sezonun en başarılı bölümlerinden biri olmayı hak etmiş. İzlerken birden çok yerde kahkaha attım ki uzun zamandır TBBT izlerken kahkaha atmamıştım. Yeni gelecek Star Wars filmi ise bekleyeceğiniz gibi “geek” tayfamızda büyük bir heyecan yaratmış durumda. E onlar heyecanlanmasın da dedem mi heyecanlansın? Ayrıca Sheldon geçtiğimiz sezonlar boyu yaşadığı değişimlere tahmin edemeyeceğiniz bir yenisini daha ekleyecek, o kadarını söyleyeyim.

Ben genel olarak geçtiğimiz ayın Star Wars içerikli olmasını baya bir beğendim ve keyif aldım. The Big Bang Theory de tam anlamıyla “golden shot” oldu benim için. Şimdi bir de maraton yapıp ardından The Force Awakens’ı da izlersem keyfime diyecek olmaz. Peki siz bu Star Wars çılgınlığı hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Like

Metehan Gültekin

Oyun aşığı.

You may also like...

2 Responses

  1. Mustafa Nuri dedi ki:

    Star Wars iyi hoşta sizin editör niye hep şu sağda bulunan 30 takipçili aylardır aktif olmayan kanalı seçiyor? Birazda aktif kanal seçsede bizde izleyecek bişeyler bulsak?

    • Gizem Yağmur Kılıç dedi ki:

      Editörümüz/site sorumlumuz aynı zamanda o kanalın da sahibi.. kendine torpil geçiyor 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir