Quantico-Tanıtım

FBI-Quantico-SignFBI acemilerinin Virginia eyaletinin Quantico üssündeki hayatlarını konu alan bir ABC dizisidir.Dizinin ilgi çekici tarafı ise 9 aylık iki farklı zaman türünün olması. Birinde New York’un 11 Eylül saldırılarından sonra başına gelicek en büyük terör saldırısı zamanı, diğerinde de bu terör saldırısından 9 ay önceki FBI quantico üstündeki acemilerin eğitimlerini anlatan zaman. Neden bu iki zaman diye soracak olursanız, terör saldırısını düzenleyen kişi quantico üssünde eğitim alan acemilerden biri. Lakin hangisi? Dizinin asıl konusuda bu zaten.

PC-Priyanka-Chopra-Quantico-ImagesDizi direkt terör saldırısıyla başlıyor ve bu saldırıdan kurtulan Quantico acemilerinden biri olan Alex Parrish FBI’ın gözünde en büyük şüpheli oluyor. Bu yüzden Alex ya gerçeği açığa çıkaracak ya da suç onun üzerine kalacak.

Quantico üssünde 50 tane ajanlık eğitimi alan acemi bulunmakta ve dizi bu terör saldırısını 50 acemiden biri yaptığı için bu acemilerin eğitim hayatınıda bir flashback olarak bize göstermekte.

Sizi hemen fragmana alalım:

Like

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir