Yaklaşan Etkinlikler – Kasım 2015

1-SSA – Stres Yönetimi Eğitimi Facebook Etkinliği

ssastresyönetimieğitimi

EESTEC LC Istanbul bu seneki ilk SSA (Soft Skills Academy) etkinliğinde sizleri bekliyor! Vizelerin yavaş ama emin adımlarıla başladığı, sunumlar, projeler derken biz öğrencileri iyice yoran bu zamanlarda ‘Stres yönetimi’ konulu seminerimizde stresimizi nasıl kontrol altına alabileceğimiz konusunda eğitim verilecek. Hepinizi daha az stresli bir hayata davet ediyoruz, 11 Kasım Çarşamba günü saat 17:30 da hepinizi İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi’nde gerçekleşecek olan bu seminerimize bekliyoruz!

 

2-İTÜ Çekirdek Finali – Big Bang 2015 Facebook Etkinliği ve Kayıt Formu
İTÜ Çekirdek 2015İTÜ Çekirdek’te geliştirilen teknolojik girişimler 14 Kasım 2015’te İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde olacak. Sen de orada ol, geleceği kaçırma!

 

3-Uni-Day 2015 Facebook Etkinliği
Uni-Day 2015

Bu yıl İTÜ IEEE Öğrenci Kolu’nun bir komitesi olan EESTEC LC Istanbul tarafından üçüncüsü düzenlenecek ‘Uni-Day 2015’ 18 Kasım 2015 Çarşamba günü İTÜ Maçka Kampüsü Yabancı Diller Yüksekokulu’nda gerçekleşecektir.

Günümüzde her öğrencinin kafasında yurtdışı eğitimi ile ilgili bir plan oluyor. Bizler de öğrencilerin yurtdışı deneyimlerine katkı sağlamak istiyoruz. Okulları, danışmanlık firmalarını ve öğrencileri buluşturarak öğrencinin en doğru bilgiye, birinci ağızdan ulaşmalarını amaçlıyoruz. Uni-Day öğrencilerin yurtdışı fırsatları hakkında farkındalığını artırmayı ve kafalarındaki soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Yurtdışı Gençlik Kampları, Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH), Yaz Okulları, Dil Okulları, Interrail, Work and Travel, Work and Study, Erasmus ve Exchange Programları, Erasmus Staj ve Yurtdışı Stajları, Yüksek Lisans gibi yurt dışı olanakları sunan firmaların katılımıyla etkinlik gerçekleştirilecektir. Bu firmalar üniversitemizin sağladığı stantlarda ve isteğe bağlı olarak yapacakları sunumlarda yurtdışı programlarını tanıtma fırsatı bulmaktadırlar.

 

4-Dr. Umut Yıldız ile Söyleşi Facebook Etkinliği ve Kayıt Formu
NasaEtkinliğifacebookcover

İTÜ IEEE Öğrenci Kolu etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. NASA’da çalışan bir Türk, Dr. Umut Yıldız İTÜ’ye geliyor. 18 Kasım 2015 Çarşamba saat 11.30’da yapılacak olan söyleşide Dr. Yıldız’ı yakından tanıyacak ve çalışmalarını kendisinden dinleyeceksiniz.

 

5-Sabancı Sanayi Grubu Kariyer Günü Facebook Etkinliği ve Kayıt Form

SA1

24 Kasım Salı günü saat 10:00 ‘da SDKM (maslak kampüs) de Sabancı Sanayi Grubu, öğrencilerle buluşuyor! Katılımcılar arasından şanslı 20 kişiye kişilik envanteri yapılacak! Sen de Sabancı Sanayi Grubunda hem mühendislik hem de yöneticilik alanında kariyer fırsatlarını görmek istiyorsan bu etkinliği kaçırma!

Like

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir