Genç Kadın Kariyer Günü

TurkishWIN

TurkishWIN

Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için bir senelik ilhamlarını bir güne sığdırmak ve bizimle paylaşmak isteyen TurkishWIN, 7 Mart’ta İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde Kariyer Günü için bizimle olacak! TurkishWIN, Türkiye ile herhangi bir bağı bulunan kadınların kız kardeşlik, cömertlik ve ilham gibi değerlerle bir araya geldiği uluslararası bir organizasyon. TurkishWIN’i öğrenmek, kendinizi geliştirmek ve iş hayatını tanımak için bize katılın. O gün için elde edeceğiniz fırsatlardan birkaçı şunlar:

• 100 profesyonel ve girişimci kadının 250 öğrenci ile bir araya geldiği etkinlikte bağlantılarınızı genişletebilir ve aradığınız iş fırsatını bulabilirsiniz.

• Microsoft Türkiye yaz okuluna katılım şansını yakalayabilirsiniz.

• Yanınızda getireceğiniz özgeçmişiniz ile etkinlik alanındaki şirket stantlarını ziyaret edip ilk mülakatınıza katılabilirsiniz.

• Farklı sektörlerden ve farklı pozisyonlardan konuşmacıların ilham verici hikayeleri ve iş dünyasından sırları ile vizyonunuzu genişletebilir, kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz.

İş dünyasıyla ilgili kafanızı kurcalayan soruların cevaplarını bulacağınız bu etkinliği kaçırmamanızı öneririm. 7 Mart’ta fırsatlarla dolu, eğlenceli bir gün geçirmek için sizi de bekliyoruz.

WIE’li kalın!

TurkishWIN

TurkishWIN

Like

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir