Qualcomm Türkiye Genel Müdürü Barış Ruacan ile Çay Sohbeti

qualcomm afişyeni1997 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olan Barış Ruacan San Francisco Üniversitesi’nde Pazarlama ve Enformasyon Teknolojileri dalında yüksek lisans yaptı. Profesyonel kariyerine 2000 yılında San Francisco’da bulunan ve internet tabanlı yazılım geliştiren çeşitli internet şirketlerinde Ürün Müdürü olarak başlayan Ruacan 2001-2004 yılları arasında Silikon Vadisi’ndeki SUN MICROSYSTEMS şirketinde Kıdemli Ürün Müdürü olarak çalıştı. 2004 yılında Nokia’nın Silikon Vadisi’ndeki üssünde Kıdemli Ürün Müdürü olarak çalışmaya başlayan Barış Ruacan şirketin mobil çözümler ve kurumsal akıllı telefonlarından oluşan ürün gamının pazarlanmasını üstlendi. Kariyerini 2006’da Nokia Türkiye bünyesinde sürdüren Barış Ruacan burada sırasıyla Türkiye ve İsrail Bölgesel Bölüm Başkanı ve Satış Müdürü olarak görev yaptı. Nokia’daki Satış Müdürü görevini 2010 yılına kadar sürdüren Barış Ruacan 2011 yılından itibaren Qualcomm Genel Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Sizler de Qualcomm Türkiye Genel Müdürü Barış Ruacan ile düzenleyeceğimiz etkinliğimize katılmak istiyorsanız formu doldurmanız gerekmektedir.

Tarih:28 Mart 2013-Perşembe
Saat:17:00
Yer:İnşaat Fakültesi Küçük Ev Restaurant-İnşaat Fakültesi’nin arka girişinden girince asansörle 4. kata çıkmanız yeterlidir.

Kontenjanımız sınırlıdır.

Katılım formu için: http://goo.gl/djg8i

Like

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir