Kariyer Günleri

Kariyer Günleri 2011

İTÜ IEEE Kariyer Günleri gelenekselleşerek kaldığı yerden devam ediyor.Bu yıl üçüncüsünü düzenlenecek olan mühendislik öğrencilerinin organizasyon alanıyla tecrübesi gözbebeği etkinliğimiz Kariyer Günleri’11 7-11 Mart tarihleri arasında sizinle.

Dersler, ödevler, vizeler, yoklamalar derken bir bakıyoruz zaman akıp geçiyor, yaz yaklaşıyor. Yaz demek staj demek, yurtdışı demek, dil eğitimi demek. Peki tüm bunlar ne ara ayarlanacak ? Aynı dertten muzdarip olan biz İTÜ IEEE topluluğu olarak bu işe kendimizce bir çözüm getirdik: “Kariyer Günleri 2011″. Bizler öğrenciler, genç mühendis adayları olarak her zamanki gibi derslerimize giriyoruz, güzel güzel notlarımızı alıyoruz, ödevlerimizi veriyoruz, yoklamalara imza atıyoruz ama bir farkla ders aralarımızda bu sefer bizleri bekleyen ve bize yardımcı olmak isteyen konuklarımız var.

Nasıl mı yardım edecekler? Tam da yukarı da bahsettiğimiz sorunlarımıza yardımcı olmak için buradalar. Staj mı konu? Özgeçmişinizi burada hazırlayabilir, başvurmak istediğiniz şirketin yetkilisinden staj hakkında bilgi alabilir ve özgeçmişinizi teslim edebilirsiniz.

Bu sene daha çok şirket, daha eğlenceli bir konsept, daha güzel sunumlar ve bir çok sürprizler ile geliyoruz. Uğramadan derse gidemeyeceksiniz.

Kariyer Günleri 2011 şirketlerin Elektrik-Elektronik Fakültesine ulaştıkları platform. Diğer Kariyer Günleri etkinliklerinden farkı bu. Bu yüzden herhangi bir şirket değil seni arayan ve senin alanınla ilgilenen şirketler seni bekliyor. İstanbul’da bu alana en çok öğrenci yetiştiren fakültede şirketler öğrencileri kapmaya çalışıyor.

Sen de kariyerin zorlu yollarından geçmek yerine doğru şirketi bularak doğru yerde olmak istiyorsan, Kariyer Günleri 2011 seni bekliyor.

Katılım gösteren şirketler kısa bir süre içerisinde açıklanacaktır. Etkinliğimiz büyük sürprizler ile karşınızda olacak.

Like

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir