IoT Line Fair 2016

IEEE İTÜ ve EESTEC LC Istanbul olarak geçtiğimiz sene Türkiye’deki ilk ilk internet of things & smart ürünler fuarı olarak düzenlediğimiz ‘IoT Line Fair’ın bu sene ikincisini düzenliyoruz.

Dünyayı büyük bir hızla sarmakta olan internet of things (nesnelerin interneti) trendi ile birlikte yaşantımızdaki tüm cihazlar internet bağlantılı, tüm ürünler ise akıllı hale geliyor. IoT Line Fair’da ise IoT konusunda konferanslar ve sunumlar yeralacak, ayrıca seçilecek olan IoT Projeleri proje masalarımızda sergilenecek, ardından da ödüllendirilecek!

30 Nisan 2016 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Arı 3 Teknokent’de alanında tanınmış birçok firmanın sponsorluğuyla gerçekleşecek fuarda hem internet of things projeleri üretenler birbirleriyle network kuracaklar, hem katılımcılar bu projeleri detaylı bir şekilde tanıma ve inceleme fırsatı bulacaklar, hem de konferans ve sunumlarla birlikte IoT teknolojisi konusunda yeni bilgileri edinecekler. Geçtiğimiz sene 800’ün üzerinde kayıt aldığımız bu fuara bu sene daha yüksek bir katılım bekliyoruz.

Gelişmeleri web sitemizden de takip edebilirsiniz: http://www.iotlinefair.com/
Etkinliğimiz tüm üniversite öğrencilerine açık ve ücretsizdir.

Like

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir