EESTEC LC Istanbul Yeni Üyeleriyle Tanışıyor

İTÜ’de her sene başında düzenlenen ve tüm öğrencilerin heyecanla beklediği büyük etkinlik, kulüpler şenliği, geçtiğimiz hafta 5-6 Ekim tarihlerinde yine ‘şenlik alanı’ dediğimiz alanda düzenlendi. Üniversitemizi yeni kazanan öğrenciler, ilk senenin boşluğu düşüncesiyle yine 10’dan fazla kulübe kaydolurken eski öğrenciler de yeni bir hobi ve farklı uğraşlar bulma arayışıyla kendilerini şenlik alanında bulup bir iki kulübe kaydoldular. Tabii bunların haricinde bizim gibi standlarda durup kendi kulüplerini öğrencilere tanıtmakla meşgul bir kesim de vardı.

içerik

EESTEC LC Istanbul da bu şenlik için tüm hazırlıklarını yaptı ve yeni üyelerine şenlik standında hoş geldiniz demeye başladı. Tabii ki ayaküstü kısa bilgilendirmelerin dışında yoğun ilgi ve katılımla iki adet de tanışma toplantısı düzenlendi. Böylece yeni üyeler hem komite ve etkinlikleri hakkında bilgi sahibi oldu hem de birbiriyle tanışma fırsatı yakaladılar.

Toplantılardan ilki 6 Ekim Salı günü düzenlendi. Toplantı, yönetim kurulu üyelerinin hazırlamış olduğu sunumla başladı ve sunumda kulübün yapısı, işleyici ve etkinlikler hakkında kısaca bilgi verildi. Etkinlik koordinatörleri kendilerini tanıttı ve ardından yurtdışında düzenlenen bir etkinlik hakkında kısa bir sunum yapıldı, akılda kalan sorular cevaplandı. Çıkışında da hep beraber Taksim Sanat’a gidildi ve üyelerle güzel zaman geçirildi.

İkinci tanışma toplantısı ise yine aynı hafta 8 Ekim perşembe günü düzenlendi. Yapı ve içerik olarak ilkiyle aynı olan bu toplantıda, farklı etkinlik sunumlarına yer verildi, çıkışta yine hep beraber ‘Thales Room’a gidilerek üyeler arasında oynanan oyunlarla birlikte güzel bir tanışma sağlanmış olundu.

Tanışma toplantıları dışında EESTEC LC Istanbul olarak her perşembe 17:30’da EEB 2012’deyiz. Bizimle henüz tanışma fırsatı yakalayamayanları toplantılarımıza bekliyoruz. Yaptığımız sosyal aktiviteleri sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Like

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir