İcat çıkaran en iyi ‘fikir’ler ödüllendiriliyor

Dokuz yıldan bu yana finans alanında yenilikçi ve yaratıcı fikirlerin ödüllendirildiği TEB Akıl Fikir Yarışması, bu yıl da “İcat Çıkar!” sloganıyla başvuruları kabul etmeye başladı. Bankacılık ve finans konusunda fikir ve projelerin sunulabileceği yarışmaya teknolojik girişimciler 15 Ocak’a kadar yarışmanın web sitesi olan www.icatcikar.com üzerinden başvuru yapabiliyor.

İcat çıkaran en iyi ‘fikir’ler ödüllendiriliyor

‘Teknolojik Girişimci’ kategorisinin birincisi 20 bin TL, ikincisi 10 bin TL, üçüncüsü ise 5 bin TL ödül kazanıyor. Bu kategoride dereceye giren ilk beş finalist ise TEB Girişim Evi’ne katılım önceliği elde ediyor.

TEB’den girişimcilere büyük destek: TEB Girişim Evi

Yenilikçi fikirlere sahip girişimcileri ülke ekonomisine kazandırmak için Türkiye’nin en geniş kapsamlı Girişim Bankacılığı hareketini hayata geçiren TEB, girişimcilere fikrin işe dönüştürülmesinden sermaye bulunması aşamasına kadar her türlü desteği sunuyor. İstanbul’da açılan TEB Girişim Evi ile yenilikçi ve yaratıcı fikirli girişimcilerin yanında yer alan ve bu girişimcilere ‘Danışman Banka’ yaklaşımıyla tam destek veren TEB, finans sektörünün yanı sıra teknolojik girişim alanında da yeni ürün ve hizmetlerden verimliliğe, kampanyalardan yeni teknolojilere kadar pek çok alanda yeni fikir ve projelerin önünü açıyor.

TEB_Akıl_Fikir_Yarışması

Like

1 Response

  1. Aziz dedi ki:

    Ben başvurdum. Umarım olumlu sonuç gelir 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir